pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Chłopiec pochłania wszechświat
Tytuł książki:

Chłopiec pochłania wszechświat

Autor książki:

Trent Dalton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788327641038
ISBN: 978-83-2764-103-8
Data: 2020-02-20
27.64  39.99  12.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przedmieścia Brisbane, 1983: nieobecny ojciec, uzdolniony niemy brat, matka narkomanka, handlarz heroiną w roli ojczyma... Czy życie dwunastoletniego Elego mogłoby być bardziej skomplikowane?
Dorastając w zaniedbanej dzielnicy, zamieszkałej przez polskich i wietnamskich uchodźców, Eli próbuje iść za głosem serca, żeby dowiedzieć się, co to znaczy być dobrym człowiekiem. Heroicznie próbuje ratować matkę przed pewną zgubą. Los ciągle jednak rzuca mu pod nogi nowe przeszkody.

Najbardziej niezawodnym dorosłym w życiu Elego okazuje się Slim Halliday, czuwający nad nim recydywista i za życia owiany legendą rekordzista udanych ucieczek z więzienia Boggo Road Gaol.

Ta pełna oryginalności i uroku historia, osadzona w Australii lat 80. XX wieku, stanowi wielowymiarową opowieść o braterstwie, prawdziwej miłości i nieprawdopodobnej przyjaźni, a także o zbrodni i magicznej sile umysłu, o rodzinie i przeznaczeniu - jest hipnotyzująca i poruszająca, poetycko przepiękna. Trent Dalton to bez wątpienia jeden z najciekawszych pisarzy australijskich ostatnich lat.

Książka "Chłopiec pochłania wszechświat" - Trent Dalton - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Kamyki w brzuchu - okładka książki

Kamyki w brzuchu

Jon Bauer
Dialektyka żywiołów - okładka książki

Dialektyka żywiołów

Leszek T. Jagodziński
Nędznicy. Tom 2 - okładka książki

Nędznicy. Tom 2

Victor Hugo
Pan Żarówka - okładka książki

Pan Żarówka

Wojtek Wawszczyk
Wyspa Krach - okładka książki

Wyspa Krach

Ina Wyłczanowa