pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Magia ukryta w kamieniu. PAKIET (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381949972
Data: 2020-12-01
40.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis audiobooka:


TOM 1. MAGIA UKRYTA W KAMIENIU
Julia za sprawą magii zostaje przeniesiona ze współczesnej polskiej wsi wprost do tajemniczej krainy, zatopionej, zdawałoby się, w mrokach średniowiecza. Dzielni rycerze, piękne damy, rytualne uczty, łowy na skrzydlaki, wielka tajemnica i miłość, która pojawia się niespodziewanie i skutecznie może skomplikować życie. Jak Julia odnajdzie się wśród tak odmiennych dla siebie realiów? Czy odkryje sekret Mateo, którego imię wszyscy wypowiadają z lękiem?
TOM 2. LAS POTĘPIONYCH
Julia, uciekając przed niesprawiedliwym wyrokiem, dzięki pomocy przyjaciół rozpoczyna przeprawę przez Las Potępionych. Drzewa skrywają w sobie pewien sekret, który może wpłynąć na dalsze życie dziewczyny. Pozory, kłamstwa, nieporozumienia – nic nie jest oczywiste. Przepowiednia sprzed wieków zaczyna się wypełniać. Bolesne rozstania, chwile zwątpienia, uczucie, które jest w stanie przezwyciężyć śmierć.

TOM 3. INNE NIEBO
Podróż Julii, zapoczątkowana w „Magii ukrytej w kamieniu” i kontynuowana w drugim tomie – „Las Potępionych”, nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy, a liczni wrogowie czekają, aby zadać ostateczny cios. Osamotniona, pozbawiona oparcia Julia nadal stara się odkryć najważniejszy sekret Burii. Czy uda się jej zdjąć klątwę nałożoną przed wiekami? Czy wreszcie nad Burią zaświeci słońce?
Zawartość pakietu:
Magia ukryta w kamieniu. Tom 1 – Czas trwania: 13 godz. 11 min
Magia ukryta w kamieniu. Tom 2. Las Potępionych – Czas trwania: 16 godz. 8 min
Magia ukryta w kamieniu. Tom 3. Inne niebo – Czas trwania: 18 godz. 41 min

Audiobook „Magia ukryta w kamieniu. PAKIET (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 40.90 zł. Zapraszamy na zakupy!