pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Za winy ijca. Gorszy syn. Tom 3 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382710458
Data: 2021-11-08
25.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Jak żyć, gdy świat, w którym wreszcie odnalazłeś dla siebie miejsce, nagle rozpada się na milion kawałków Jak zaakceptować fakt, że to wszystko, w co wierzyłeś, było tylko ułudą Oszukano cię, zniszczono, pozbawiono miłości... Nie wolno ci ulegać sentymentom. Nie możesz tylko podnieść się i iść dalej. Musisz zawrócić i wyrównać rachunki.

Olga wskutek perfidnego planu Kseni trafia w miejsce, w którym nie obowiązują żadne normy moralne. Odarta z godności i nadziei, nie liczy na ratunek, a jedyną szansę ucieczki upatruje w śmierci. Igorowi trudno pogodzić się ze stratą ukochanej, o której losach nie ma pojęcia. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie i wziąć odwet na ojcu. Tylko czy osoba, której ufa, naprawdę chce jego dobra Co się wydarzy, gdy Igor odkryje bolesną prawdę Czy będzie w stanie odciąć się od ludzi, którzy tak bardzo go skrzywdzili A może odezwie się w nim krew Leonida Sokołowa, która nie pozwoli, by winni uniknęli kary Wybór pomiędzy miłością a zemstą jest trudny, tym bardziej że gra toczy się o życie. Czy w ogóle ktoś może wygrać w tym starciu Jak zakończy się historia miłości Igora i Olgi w świecie, w którym nikt nie żyje długo i szczęśliwie
***
„Katarzyna Grabowska tą trylogią postawiła wysoko poprzeczkę nie tylko sobie, ale również swoim koleżankom »po fachu«. Historia Igora nie tylko wciąga i pochłania bez reszty, ale przede wszystkim wyzwala silne emocje – intryguje, zaskakuje i nie pozwala odłożyć książki na półkę przed przeczytaniem ostatniej strony. Autorka już w pierwszej części zrzuciła na czytelników bombę, która wybucha w każdym kolejnym tomie. Sam główny bohater ma w sobie to »coś«, co przyciąga kobiety i sprawia, że chce mu się nieba przychylić, by w końcu zaznał szczęścia. Czy jednak po tylu negatywnych przejściach odnajdzie spokój i ukojenie Czy zasłuży w końcu na happy end ”
Magdalena Jarząbek, Czytam w pociągu
***
„»Za winy ojca« to świetne zakończenie historii Igora. Zemsta czy miłość Które uczucie będzie silniejsze Czy można uciec przed przeszłością i konsekwencjami swoich wyborów Autorka wprowadziła nas w świat mafii, w której rządzą pieniądze, ale i uczucia. A Ty po której stronie staniesz Polecam serdecznie”.

Sylwia Lewandowska, @sylwia_books
***
„Jeżeli wydaje się Wam, że już żadna powieść Was nie zaskoczy, to obiecuję, że po tej historii zmienicie zdanie. Takiej fabuły jeszcze nie czytałam. Takich bohaterów nie znalazłam w żadnej z książek. Mistrzowskie połączenie różnych gatunków literackich sprawia, że na długo zostanie ona w mojej głowie. Z pewnością jest to idealne zwieńczenie całej trylogii. Bohaterowie dojrzewają i zmieniają się na naszych oczach. Zło rodzi jeszcze większe zło, a kłamstwa prędzej czy później zawsze wychodzą na jaw. Czy Igor odzyska spokój, szczęście i miłość A może los przygotował dla niego zupełnie nowy scenariusz Polecam!”
Jolanta Janus, @pskochamczytac

Audiobook „Za winy ijca. Gorszy syn. Tom 3 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 25.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.