pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Kuklany las (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382711134
Data: 2021-12-01
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Gdy pięcioletni Maciek wraca z wycieczki do lasu, wydaje się matce nieswój. Czy coś się mu przydarzyło Coś, o czym chłopiec nie chce rozmawiać Paweł idzie nocą przez las. Zna go jak własną kieszeń, lecz tym razem gubi drogę. Czy na zawsze
W chatce pod lasem mieszka stara kobieta. Z jej ust wylatują muchy...Anna Musiałowicz stworzyła baśniową opowieść, oplątującą czytelnika grozą. Na polskiej scenie literackiej pojawia się bardzo obiecujący głos! I nawołuje do kuklanego lasu! Kroczcie za nim!
***
„»Kuklany las« to gęsta od znaczeń, pięknie napisana i przede wszystkim bardzo niepokojąca powieść, która zostaje z czytelnikiem na długo po zakończeniu lektury. Polecam”.

Anna Kańtoch
***
„Niesamowita powieść, a w zasadzie oniryczna baśń. Nie mogłam się od niej oderwać do ostatniej strony. Długo jej nie zapomnę i na pewno jeszcze do niej wrócę”.

Katarzyna Berenika Miszczuk
***
„Po lekturze przeszedł mnie dreszcz. Co, gdyby śmierć przyszła ze strony najukochańszej osoby Co, gdybym ja sama zagubiła się na tyle, by stać się dla ukochanej osoby śmiercią ”
Marta Krajewska
***
„»Kuklany las« to groza z rodzaju tej szczerej, baśniowej, odwołująca się, tak w treści, jak i często w formie, do ludyczności i obrazków rodem z nieocenzurowanych Grimmów. Korzystając z nich, Musiałowicz jednak nie tyle po prostu straszy czy poucza, co subtelnie i konsekwentnie wzbudza uczucie surrealistycznego niepokoju. Od czytelnika zależy natomiast, co z nim w swojej głowie zrobi”.

Jakub Ćwiek

Audiobook „Kuklany las (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.