pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Siostry czary codzienności. Tom 1 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2000
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788380759930
Data: 2020-02-12
31.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Niech uwiodą Was czary codzienności zaklęte w magii górskiego miasteczka, położonego wśród lasów i pachnących kwiatami łąk.

Młoda kobieta, Agata Niemirska, chce poznać prawdę o swojej przeszłości. Dostaje zawiadomienie o śmierci matki, której nigdy nie znała. Razem z przyrodnią siostrą, Danielą, jedzie więc do Zmysłowa, maleńkiego miasteczka w górach, by znaleźć odpowiedź na pytania, które dręczyły ją całe życie.

W Zmysłowie czeka na Agatę dziewięcioletnia Tosia, jej druga przyrodnia siostra, o której istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia. Kto jest ojcem Tosi? Dlaczego matka ukrywała jego tożsamość? Miasteczko zatrzyma Agatę i Danielę na dłużej, zmuszając, by nie tylko przyjrzały się przeszłości i jej zagadkom, ale i własnemu życiu. Otoczą ich ludzie – zarówno dobrzy, jak też i mniej życzliwi, pojawią się wierni przyjaciele, ale i wrogowie. Niemirska zyska oddanych sojuszników – miejscowego weterynarza-dziwaka, Jerzego Wilka i Julię Kovacs – Węgierkę, która związała swój los z Polską.

Siostry wpłyną na życie wielu osób, zmieniając ich w zaskakujący sposób. Gdzieś w tle narodzi się wielkie uczucie. Miłość na przekór wszystkiemu i bez pytania „dlaczego?”.

Czary codzienności – one odmienią losy sióstr, pozostałych mieszkańców Zmysłowa, a może odmienią i nas…

Audiobook „Siostry czary codzienności. Tom 1 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 31.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.