pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Cat in the book Elementarz języka angielskiego + CD
Tytuł książki:

Cat in the book Elementarz języka angielskiego + CD

Autor książki:

Ewa Cisowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Centrum Edukacji Dziecięcej
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
EAN: 9788327106018
ISBN: 978-83-2710-601-8
Data: 2021-08-30
33.99  49.90  15.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Cat in the book Elementarz języka angielskiego + CD - opis książki:

Kompleksowa książka, bazująca na naturalnym sposobie uczenia języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych, tworząca interakcję dziecko - dorosły, przygotowana i dostosowana do nowej podstawy programowej. Dzięki tej metodzie dziecko doświadcza świat wieloma zmysłami, ucząc się języka całościowo, i przede wszystkim przez zabawę.

Książka zawiera słówka, krótkie zdania, ćwiczenia, rymowanki i piosenki oraz niezbędne wskazówki, jak kreatywnie pracować z dzieckiem w domu i na zajęciach, aby nauka była przyjemnością i dawała najlepsze rezultaty. Rozwinie nie tylko naturalną chęć nauki, ale także, dzięki proponowanym ćwiczeniom i zabawom, twórczą ciekawość i wyobraźnię najmłodszych.

Elementarz opatrzony jest zabawnymi, niezwykłej urody ilustracjami Joli Richter-Magnuszewskiej, która w swoich pracach zawsze zostawia miejsce na wyobraźnię dziecka.

Do książki dołączona jest płyta z fonetyczną wymową słówek i piosenkami.

Książka "Cat in the book Elementarz języka angielskiego + CD" - Ewa Cisowska - oprawa twarda - Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]