pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cała w fiołkach

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 204x134 mm
EAN: 9788379769056
ISBN: 978-83-7976-905-6
Data: 2018-04-16
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Co trzeba zrobić, by zakochać się na dłużej?
Agata cierpi na zbytnią kochliwość. Jej dotychczasowe związki z mężczyznami były wprawdzie pełne pasji, ale krótkotrwałe. Zdaje sobie sprawę, że metryka nie kłamie, dlatego postanawia skorzystać z "fachowej" pomocy, by tym razem zakochać się na całe życie i założyć rodzinę.

Za namową przyjaciół wybiera się więc do wróżki. Jej przepowiednie są jednak mgliste i niesatysfakcjonujące. Bo co to za wróżba, która mówi, że jej wybranek będzie chodził zimą bez szalika!?
Wzburzona i załamana, decyduje się na desperacki krok. Idzie po radę do psychologa. Z początku zniecierpliwiona i zrezygnowana, po kilku sesjach zaczyna wierzyć, że mogą jej pomóc. Za namową terapeuty postanawia naprawić relacje z matką, która zostawiła ją i jej ojca, kiedy Agata miała 15 lat. Spotkanie po latach będzie obfitowało w emocje, a na jaw wyjdą sekrety, które przemeblują jej dotychczasowe życie.

Cała w fiołkach to przewrotna i zaskakująca opowieść o kobiecie, która żeby pokochać, musi najpierw odnaleźć samą siebie.

Książka "Cała w fiołkach" - Agnieszka Olejnik - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2018 r.