pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

C# 6.0 Leksykon kieszonkowy

Autor książki:

Joseph Albahari, Ben Albahari

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788328324466
ISBN: 978-83-2832-446-6
Data: 2016-08-11
13.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

C# został zaprojektowany jako obiektowy język programowania z kontrolą typów. C# w wersji 6.0 jest dojrzałą technologią, narzędziem, dzięki któremu można efektywnie pisać bezpieczny, przejrzysty i wydajny kod. Język ten z założenia ma być prosty w stosowaniu, niekiedy jednak programista potrzebuje pomocy: trzeba szybko coś sprawdzić, upewnić się co do przyjętych rozwiązań, przypomnieć sobie rzadziej używaną konstrukcję.

Niniejsza książka jest zwięzłym i praktycznym kompendium. Zawiera dokładnie to, co powinna - bez nudnych wywodów i niepotrzebnych dywagacji. Może posłużyć jako podręcznik do nauki C# lub jako poręczna ściągawka, pozwalająca na szybkie odnalezienie odpowiedzi. Jeśli tylko znasz podstawy programowania w Javie, C++ lub w poprzednich wersjach C# i chcesz bez większych problemów przystąpić do programowania w C# 6.0, to trzymasz w ręku właściwą książkę.

W leksykonie przedstawiono:
- podstawy języka C#,
- zagadnienia zaawansowane, w tym przeciążanie operatorów, typy uogólnione i ograniczenia, wyrażenia lambda, domknięcia i inne,
- stosowanie technologii LINQ w pracy na kolekcjach danych,
- wiązania dynamiczne i funkcje asynchroniczne,
- wskaźniki, atrybuty, dyrektywy preprocesora i wiele innych zagadnień.

Przekonaj się, jaki jest C# - nowoczesny, prosty, efektywny!

Książka "C# 6.0 Leksykon kieszonkowy" - Joseph Albahari, Ben Albahari - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2016 r. Cena 13.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.