pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Byłam lesbijką. Gay Girl, Good God

Autor książki:

Jackie Hill Perry

Dane szczegółowe:
Wydawca: MW
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 204 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788395718311
ISBN: 978-83-9571-831-1
Data: 2022-01-12
29.63  35.00  5.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Historia o tym, kim kiedyś byłam, i o tym, kim zawsze był Bóg
Kiedyś byłam lesbijką.
W książce Byłam Lesbijką. Gay Girl, Good God Jackie Hill Perry dzieli się historią swojego życia, opowiadając o praktycznych narzędziach, które pomogły jej odzyskać pełnię człowieczeństwa. Wiedziała, że chrześcijanie mają wiele do powiedzenia na temat seksualności i tożsamości płciowej. Czy powinna zatem spróbować zmienić samą siebie Jak mogła przestać kochać kobiety, skoro czuła, że homoseksualizm jest dla niej bardziej naturalny, niż kiedykolwiek byłby heteroseksualizm
W wieku dziewiętnastu lat Jackie na własnej skórze doświadczyła, co to znaczy stać się nowym człowiekiem. I to nie w trakcie nabożeństwa czy rozmowy z człowiekiem wierzącym. To sam Bóg, wszedłszy do pokoju Jackie, wkroczył tym samym w jej życie i pociągnął jej serce ku Sobie ku światłu Swojej Ewangelii.
Przeczytaj, aby zrozumieć. Przeczytaj, aby zyskać nadzieję. Albo przeczytaj, aby jak Jackie stać się nowym człowiekiem.
Jackie Hill Perry pisarka, poetka i artystka, której utwory publikowano na łamach The Washington Times, a także na stronach internetowych takich organizacji jak Desiring God, The Gospel Coalition i inne. Od swojego nawrócenia w 2008 roku odczuwa nieodparte pragnienie, aby dzięki swojemu darowi przemawiania i nauczania dzielić się światłem Ewangelii Bożej tak prawdziwie, jak tylko potrafi. Prywatnie jest żoną Prestona oraz mamą trzech córeczek, Eden, Autumn i Sage.

Książka "Byłam lesbijką. Gay Girl, Good God" - Jackie Hill Perry - oprawa miękka - Wydawnictwo MW. Książka posiada 204 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]