pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Brakujący plik README

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 235x158 mm
EAN: 9788328394087
ISBN: 978-83-2839-408-7
Data: 2022-12-01
40.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dla inżyniera oprogramowania umiejętność kodowania to zaledwie punkt wyjścia. Większość początkujących programistów przekonuje się o tym już w pierwszych dniach pracy w firmie. Nagle się okazuje, że wielu kluczowych spraw zabrakło w programach nauczania. Mowa tu nie tylko o praktykach związanych z tworzeniem i wdrażaniem kodu, ale także o zachowaniach i metodach współpracy ułatwiających odpowiednie działanie zespołu i w efekcie całego przedsiębiorstwa.

To książka przeznaczona dla osób, które chcą rozpocząć karierę inżyniera oprogramowania. Znajdziesz w niej wiele cennych informacji, które zazwyczaj nie są uwzględniane w programach nauczania informatyki na poziomie studiów inżynierskich czy licencjackich, dowiesz się też, czego możesz się spodziewać w pracy. Poszerzysz swoją wiedzę techniczną dotyczącą pisania kodu nadającego się do wdrożenia w środowisku produkcyjnym, opanujesz zagadnienia efektywnego testowania i przeglądów kodu, ciągłej integracji, a także ciągłego wdrażania, dokumentacji projektowej i najlepszych praktyk w zakresie architektury. Zapoznasz się również z informacjami o umiejętnościach miękkich, takich jak techniki zwinnego planowania, efektywna współpraca z kierownictwem i zarządzanie rozwojem własnej kariery.

Najciekawsze zagadnienia:

  • oczyszczanie zastanego i tworzenie poprawnie działającego kodu
  • testy deterministyczne i przeglądy kodu
  • proces projektowania technicznego
  • obsługa incydentów produkcyjnych
  • zaawansowane techniki architektoniczne
  • agile w praktyce firmowej

Po ukończeniu uczelni czas na prawdziwą szkołę programowania!

 

Książka "Brakujący plik README" - Chris Riccomini, Dmitriy Ryaboy - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2022 r. Cena 40.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.