pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Boże obietnice dla twoich dzieci. Przewodnik modlitwy

Autor książki:

Mike Shreve

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dobry Skarbiec
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 204 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788361131601
ISBN: 978-83-61131-60-1
Data: 2010-10-28
16.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Rodzicielstwo może być prawdziwym wyzwaniem – nieraz może nas całkiem przytłoczyć. Bóg jest jednak po naszej stronie! W swoim Słowie przekazał sześćdziesiąt pięć biblijnych obietnic dla naszych dzieci – rzeczy, które przyrzekł dla nich uczynić – jeśli tylko będziemy się modlić i wierzyć.
Biblia mówi, że Bóg jest "Bogiem wiernym, który do tysiącznego pokolenia dochowuje przymierza i okazuje łaskę...” (5 Mo 7,9). To naprawdę niesamowite! W biblijnej nomenklaturze "pokolenie” oznacza prawdopodobnie okres czterdziestu lat. Pomnóż to teraz przez tysiąc. Właśnie tak długo twoja rodzina będzie otoczona błogosławieństwem Bożych obietnic, ciesząc się łaską Bożego przymierza i Jego pełną miłości opieką – tylko dlatego, że TY szczerze oddałeś swoje życie Bogu, aby służyć Mu i kochać Go. Przymierze i miłość – to tylko dwie z wielu rzeczy, które Bóg obiecuje twoim potomkom. W tym przewodniku modlitwy przeczytasz jeszcze o kolejnych sześćdziesięciu trzech wspaniałych obietnicach.
Jeśli jesteś rodzicem, który potrzebuje nadziei, zachęty, drogi wyjścia z burzy, cudu dla swojej rodziny – ta książka jest właśnie dla ciebie! Zawarte w niej objawienie naprawdę ma moc wszystko zmienić!

Książka "Boże obietnice dla twoich dzieci. Przewodnik modlitwy" - Mike Shreve - oprawa miękka - Wydawnictwo Dobry Skarbiec. Książka posiada 204 stron i została wydana w 2010 r. Cena 16.86 zł. Zapraszamy na zakupy!