pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bootstrap 4 dla zaawansowanych. Jak pisać znakomite aplikacje internetowe
Tytuł książki:

Bootstrap 4 dla zaawansowanych. Jak pisać znakomite aplikacje internetowe

Autor książki:

Benjamin Jakobus, Jason Marah

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788328348745
ISBN: 978-83-2834-874-5
Data: 2019-05-15
34.47  49.00  14.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opanuj najnowszą wersję Bootstrapa, żeby tworzyć zindywidualizowane i responsywne aplikacje webowe!
Bootstrap jest coraz popularniejszym frameworkiem CSS i Java Scriptu, służącym do szybkiego i bezproblemowego tworzenia responsywnych interfejsów WWW. W sierpniu 2011 roku został zaprezentowany światu w jako projekt open source, a dzisiaj jest marką powszechnie znaną wśród projektantów front-endów aplikacji. Bootstrap jest prosty w użyciu, kompatybilny z różnymi przeglądarkami i umożliwia tworzenie interfejsów mobilnych. Zalety te są doceniane przez rosnące grono użytkowników na całym świecie. Mimo tej popularności dość trudno znaleźć dobry materiał do nauki zaawansowanych opcji dostępnych w najnowszej, czwartej wersji Bootstrapa.

To książka przeznaczona dla developerów, którzy chcą pisać kompletne, przyjemne w użytkowaniu i doskonałe jakościowo strony za pomocą Bootstrapa 4. Opisano tu różnorakie podejścia do tworzenia stron od podstaw. Dowiesz się, jak budować właściwy układ strony, stosować różne komponenty nawigacyjne Bootstrapa, korzystać z formularzy i stylizować różnego typu treści. Zrozumiesz budowę wtyczki w Bootstrapie, nauczysz się pisać własne komponenty i rozszerzać Bootstrapa za pomocą j Query. W książce przedstawiono także klasy pomocnicze Bootstrapa, dzięki którym proces tworzenia strony przebiega sprawniej. Nie zabrakło również szczegółowych instrukcji dotyczących optymalizacji strony i jej integrowania z zewnętrznymi frameworkami.

W tej książce między innymi:
wprowadzenie do Bootstrapa 4 i jego najużyteczniejszych elementów
tworzenie od podstaw układu strony
korzystanie z wtyczek i bibliotek oraz tworzenie własnych wtyczek
klasy pomocnicze Bootstrapa 4, ich implementacja i możliwości wykorzystania
tworzenie zaawansowanych interfejsów za pomocą akordeonów, rozwijanych list i grup list
Bootstrap 4 dla projektanta: responsywność, jakość, styl!
O autorach
Benjamin Jakobus - jest informatykiem, specjalizował się w zaawansowanych systemach obliczeniowych. Jako inżynier oprogramowania pracował nad wieloma projektami w Europie i Brazylii
Jason Marah - jest inżynierem VP w Teckro. Pracuje jako programista pełnoekranowy, specjalizuje się w Java Scripcie i realizuje różne projekty w Europie.

Książka "Bootstrap 4 dla zaawansowanych. Jak pisać znakomite aplikacje internetowe" - Benjamin Jakobus, Jason Marah - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
HTML CSS i JavaScript dla każdego - okładka książki

HTML CSS i JavaScript dla każdego

Laura Lemay, Rafe Colburn, Jennifer Kyrnin