pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bóg ulicy. Poruszająca spowiedź bossa narkobiznesu

Autor książki:

Dimas Salaberrios

Dane szczegółowe:
Wydawca: AETOS Media
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
EAN: 9788361097679
ISBN: 978-83-6109-767-9
Data: 2019-05-10
25.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mówili na niego Daylight - czyli Światło - ale jego życie było nocnym koszmarem
Kiedy Dimas Daylight Salaberrios zaczął handlować narkotykami w wieku jedenastu lat, gangi sprawowały niepodzielne rządy na ulicach Nowego Jorku. Dimas miał zaledwie szesnaście lat, gdy po raz pierwszy trafił do więzienia. Młody czarnoskóry chłopak z Bronxu widział tylko jeden sposób, by przetrwać - zdobyć władzę. Zdecydował, że zostanie najpotężniejszym bossem narkotykowym w dzielnicy, i z determinacją zaczął wspinać się po szczeblach hierarchii nowojorskiego narkobiznesu. Szybko zdobył pozycję, o której marzył, ale nie spodziewał się tego, jak wysoką cenę będzie musiał za to zapłacić. W ciągu kilku lat trafił na samo dno brutalnego świata pełnego uzależnienia, strachu, przemocy i śmierci.

Bóg ulicy to poruszająca spowiedź skruszonego gangstera, którego życie potoczyło się w zupełnie niespodziewanym kierunku. Autor odkrywa w tej książce historię swojego ocalenia, które znalazł w spotkaniu z Bogiem. Nawrócenie pozwoliło mu zerwać z przestępczą przeszłością, ale postawiło też przed nim nowe wyzwania. Dimas wrócił do swojej dawnej dzielnicy, gdzie pracuje dziś z trudną młodzieżą, odwiedza więzienia i dociera do dilerów i bossów gangów. Po ukończeniu seminarium został pastorem kościoła Infinity Bible Church w Nowym Jorku - dzięki prężnej działalności tej wspólnoty znacząco zmniejszyła się skala miejscowej przestępczości i handlu narkotykami. Pastor Salaberrios angażuje się także w działania na arenie międzynarodowej - jako kaznodzieja i misjonarz głosił Ewangelię w wielu krajach na kilku kontynentach.

Książka "Bóg ulicy. Poruszająca spowiedź bossa narkobiznesu" - Dimas Salaberrios - oprawa miękka - Wydawnictwo AETOS Media. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.