pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bob Honey robi swoje

Autor książki:

Sean Penn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788308068458
ISBN: 978-83-0806-845-8
Data: 2019-09-05
27.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Bob Honey z trudem nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Ma dosyć wciskania mu marketingowych bredni, dosyć świata, w którym nawet orgazm nie jest realny, dopóki nie napisze się o nim na Twitterze. Jako modelowy biznesmen ze starej amerykańskiej szkoły sprzedaje zbiorniki septyczne świadkom Jehowy i organizuje pokazy pirotechniczne dla zagranicznych dyktatorów. Jest też zatrudniony jako kontraktowy zabójca przez sekcję wywiadu Stanów Zjednoczonych, w tajnym programie likwidacji zniedołężniałych seniorów oraz wszystkich innych, którzy nadwyrężają zasoby konsumpcyjnego społeczeństwa.

Kiedy życiem Boba zaczyna się interesować wścibski dziennikarz, Honey nie jest pewien, czy oznacza to dla niego szansę na przyjaźń, czy raczej początek końca. Widząc, jak wszyscy dokoła węszą wszędzie zdradę i dopatrują się terroryzmu, uznaje, że nadszedł czas, aby coś zmienić - jeśli wcześniej sam nie zostanie zlikwidowany przez swoich tajemniczych zwierzchników lub zdemaskowany przez żarłoczne media?
Podejrzewam, że Thomas Pynchon i Hunter S. Thompson pokochaliby tę książkę. Salman Rushdie
Prowokuje i daje dużo frajdy. Kirkus Reviews

Książka "Bob Honey robi swoje" - Sean Penn - oprawa twarda - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.69 zł. Zapraszamy na zakupy!