pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Biznesowa miłość

Autor książki:

Elżbieta Ceglarek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Białe Pióro
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 172 s.
EAN: 9788366004993
ISBN: 978-83-6600-499-3
Data: 2020-05-12
26.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nasza bohaterka - Dagmara - w końcu zaczyna cieszyć się w pełni z życia. Ma u swego boku mężczyznę, który adoruje ją na każdym kroku i zapewnia o swoich uczuciach. Mężczyznę, który traktuje ją z należytym szacunkiem. Daga w końcu wychodzi na prostą.

Elżbieta Ceglarek napisała powieść, która daje nam nadzieję na to, że nawet po nieszczęśliwych chwilach w naszym życiu mogą przyjść te piękne; tak jak po każdej burzy wychodzi słońce. Bo każdy z nas zasługuje na to, aby być szczęśliwym i w pełni korzystać z każdej chwili. Autorka uświadamia nam również, że nie warto pochopnie oceniać daną osobę, że nieważne, co mówią inni, ważne to, co czujemy my sami. Biznesowa miłość to historia, od której nie sposób się oderwać, z bohaterami, którzy mają swoje wady i popełniają błędy, jednak właśnie dzięki temu ta historia jest prawdziwa. Gorąco zachęcam Was do przeczytania!
Grażyna Wróbel, Czytaninka.blogspot.com
Czekałam na finał historii Dagmary z wielkim przejęciem i ciekawością, czy kobieta da sobie szansę na szczęście i spokojne życie. Intrygująca, wciągająca i emocjonalna opowieść o tym, jak życie potrafi zaskakiwać i pisać nieoczywiste scenariusze. Polecam! Bardzo!
Agnieszka Krizel, Recenzje Agi

Książka "Biznesowa miłość" - Elżbieta Ceglarek - oprawa miękka - Wydawnictwo Białe Pióro. Książka posiada 172 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.01 zł. Zapraszamy na zakupy!