pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bilans krzywd Jak naprawdę wyglądała niemiecka okupacja Polski
Tytuł książki:

Bilans krzywd Jak naprawdę wyglądała niemiecka okupacja Polski

Autor książki:

Dariusz Kaliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 231x111 mm
EAN: 9788324054503
ISBN: 978-83-2405-450-3
Data: 2018-08-23
30.63  39.90  9.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czy można oszacować skalę krzywd wyrządzonych Polakom przez niemieckiego okupanta?
Twierdzili, że zaprowadzą porządek wśród ludzi niezdolnych, by rządzić samymi sobą. Rozgłaszali, że podejmują sprawiedliwą wojnę o należne im i podstępem wykradzione ziemie. Wyśmiewali "słowiański rozgardiasz", utrzymując, że podludzie ze Wschodu tylko od nich mogą nauczyć się prawdziwej kultury. Kłamali. Z Niemiec nie przynieśli cywilizacji, ale ludobójstwo.

Sześć milionów polskich obywateli zabitych w toku działań wojennych, wyłapywanych ma ulicach i mordowanych jak zwierzęta, zagłodzonych, zesłanych do obozów, których jedynym celem była eksterminacja. Grabież majątku narodowego, destrukcja miast, zawłaszczenie kultury. Niewolnicza praca, wyniszczanie świadomości i plany zagłady całego polskiego narodu. Ogrom nierozliczonych krzywd wymyka się ocenie i opisowi.

Dariusz Kaliński - autor bestsellerowej Czerwonej Zarazy - bez ogródek i bez obaw pisze o czasach, gdy Polak nie był dla Niemca człowiekiem. I nie boi się pytać, jaki naprawdę jest bilans wyrządzonych Polsce niegodziwości.

Książka "Bilans krzywd Jak naprawdę wyglądała niemiecka okupacja Polski" - Dariusz Kaliński - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Dariusz Kaliński - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rockowisko Trójmiasta lata 70. - okładka książki

Rockowisko Trójmiasta lata 70.

Stanisław Danielewicz Marcin Jacobson
Produkty podobne: