pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Białe motyle
książka:

Białe motyle

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 115x185 mm
EAN: 9788361194651
ISBN: 9788361194651
Data: 2010-11-05
pozycja niedostępna

Białe motyle - opis wydawcy:

Kaśka, Hanka, Mateusz, Borys i Wróbel - bohaterowie książki "Białe motyle" mieszkają w Opolu. Skończyli studia, mają swoje plany i marzenia, ale czy to, co na nich czeka jest właśnie takie, jak sobie wyobrażali Tytuł magistra wydaje się być tym, co ułatwi im zdobycie pracy, lecz akurat w Polsce panuje kryzys i nikt nie potrzebuje kolejnych polonistów, filozofów i historyków. Młodzi ludzie szukają więc szczęścia gdzie indziej. Może w miłości łatwiej będzie je znaleźć. W końcu każdy chce poczuć te motyle, o których zawsze tyle się mówi.
Hanka jest w związku już osiem długich lat. Wciąż czeka, aż Mateusz, jej chłopak, poprosi ją o rękę, ale on akurat zaczyna piąć się po drabinie kariery i nie w głowie mu wesele.
Borys i Wróbel nie wiedzą dokładnie, co chcieliby robić w życiu. Na razie pierwszy z nich pracuje w Galerii jako ochroniarz, a drugi naprawia komórki. Miłość znają tylko z opowieści, zadowalając się przelotnymi przygodami.
Kaśka - narratorka powieści, którą były narzeczony Filip zostawił na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, boi się nowego uczucia. Zrażona do mężczyzn, tęskni za bliskością, ale strach przed ponownym odrzuceniem jest większy od tej potrzeby. Czy będzie potrafiła zaufać ponownie i podda się temu, co przygotował dla niej los W przygotowaniu druga część powieści: "Tańcząc z cieniem".

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Alina Góra - autor m.in.:
Tańcząc z cieniem - okładka książki
Tańcząc z cieniem Alina Góra;
Sobota, 23 Marca 2019 roku.