pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bezpieczeństwo militarne Polski w realiach XXI wieku. Wybrane aspekty

Autor książki:

Szymon Mitkow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
EAN: 9788382701784
ISBN: 978-83-8270-178-4
Data: 2023-03-23
60.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka stanowi logiczne i spójne kompendium wiedzy na temat współczesnego bezpieczeństwa militarnego Polski. W sposób systemowy ujęte zostały rozproszone badania dotyczące złożonego charakteru bezpieczeństwa militarnego, które zmienia się wraz ze zmianą charakteru współczesnych zagrożeń, wskazano także kierunki przyszłych badań. Treści zawarte w monografii są odniesieniem do najnowszej literatury dotyczącej badanej tematyki. To jedna z niewielu krajowych publikacji porządkujących obszar bezpieczeństwa militarnego. Opisane w monografii dynamiczne zmiany zachodzące w środowisku bezpieczeństwa, w tym szczególnie bezpieczeństwa militarnego, mają wpływ na rozwój technologii obronnych, wyposażenie sił zbrojnych w sprzęt wojskowy, ewaluację ich struktur organizacyjnych adekwatnych do wykonywanych zadań, kierunki zmian w narodowym przemyśle zbrojeniowym itd. Wszystko to w różnym stopniu przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa Polski w realiach XXI wieku.

Książka skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się tematyką bezpieczeństwa i obronności państwa, szczególnie do pracowników i funkcjonariuszy służb mundurowych (resort obrony narodowej), a także do studentów i wykładowców kierunków: bezpieczeństwo narodowe, obronność państwa, logistyka ekonomiczna, logistyka wojskowa.

Książka "Bezpieczeństwo militarne Polski w realiach XXI wieku. Wybrane aspekty" - Szymon Mitkow - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2023 r. Cena 60.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.