pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bez paniki. Zostałaś stworzona do czegoś więcej
Tytuł książki:

Bez paniki. Zostałaś stworzona do czegoś więcej

Autor książki:

Jennie Allen

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 191x183 mm
EAN: 9788327716217
ISBN: 978-83-2771-621-7
Data: 2018-11-13
27.65  39.90  12.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Nie chcesz żyć tak, jak dotychczas?
Pragniesz czegoś więcej?
Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś w najważniejszym momencie swojej historii. Niezadowolenie z codzienności i obawa przed tym, że w przyszłości nic się nie zmieni, mogą być impulsem do pójścia za marzeniami.

Nie bój się. Bóg przygotował dla ciebie wielkie rzeczy.

Nic z tego, co ci się przydarza, nie jest przypadkowe. Twoje talenty, relacje z ludźmi, okoliczności życia a nawet cierpienie - to wszystko może zostać wpisane w plan, którego piękna nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Bez paniki. On jest po twojej stronie.

Książka Jennie Allen zawiera inspirujące ćwiczenia i stawia fundamentalne pytania, które pomagają uporządkować uczucia i myśli oraz dostrzec swoje mocne strony. Autorka podaje skuteczne sposoby na to, jak odkryć w sobie pragnienia i pasje, które pochodzą od Boga, a potem je realizować. Bo tylko w podążaniu za Nim można odnaleźć szczęście i głęboki pokój.

Jennie Allen, mieszkająca w Austin (Texas) biblistka, znana jest głównie jako założycielka grupy IF:Gathering, stawiającej sobie za cel pomaganie kolejnym pokoleniom kobiet w odnajdywaniu i realizowaniu ich powołania oraz dostrzeganiu celowości życia. W swoich publikacjach i wystąpieniach Jennie Allen wielokrotnie odwołuje się do swojego życia prywatnego, do doświadczeń zdobytych jako żona pastora oraz matka czwórki dzieci (w tym adoptowanego, czarnoskórego chłopca).

Założony przed trzema laty ruch IF:Gathering to instytucja, która nieustannie się rozrasta i przyciąga wiele kobiet. Obecnie fanpage wspólnoty liczy ponad 100 tysięcy fanów (https: www.facebook.com/IFgathering)

Książka "Bez paniki. Zostałaś stworzona do czegoś więcej" - Jennie Allen - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.65 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jennie Allen - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: