pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Benedykt XVI. Strażnik wśród nocy

Autor książki:

Aldo Maria Valli

Dane szczegółowe:
Wydawca: Aromat Słowa
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788365758163
ISBN: 978-83-6575-816-3
Data: 2019-04-26
32.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wyjątkowa biografia Benedykta XVI. Znakomity dziennikarz Aldo Maria Valli przedstawia nam postać Josepha Ratzingera jako strażnika prawdy i wiary w mrocznym świecie moralnego zepsucia i relatywizmu. Aby lepiej poznać osobę Benedykta XVI, i zrozumieć jak wielką rolę nadal odgrywa jako nauczyciel wiary i świadek Chrystusa, trzeba koniecznie przeczytać tę książkę!
Książka ta wzięta się nie tylko z chęci złożenia hołdu Papieżowi prawdy, ale też z potrzeby, o której jestem więcej niż przekonany - potrzeby podkreślenia, jak właściwa była wielka propozycja złożona przez Benedykta XVI ludzkości naszej epoki. Lecz silne - muszę to przyznać - jest też inne pragnienie. Pragnę pobyć trochę w jego towarzystwie. Bo brakuje mi Benedykta XVI.
Aldo Maria Valli
Z książki Vallego wyłania się heroiczny wizerunek człowieka atakowanego przez wszelkiego rodzaju nieprzyjazne siły w Kościele i spoza Kościoła, sprzymierzone przeciwko niemu. Przyczyny tego wszystkiego teraz możemy zobaczyć zrozumieć. Benedykt nie głaskał świata, a przede wszystkim ani sobie, ani Kościołowi nie pozwalał na dwuznaczności, w których Kościół grzęźnie za naszych dni.
Marco Tosatti

Książka "Benedykt XVI. Strażnik wśród nocy" - Aldo Maria Valli - oprawa miękka - Wydawnictwo Aromat Słowa. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.