pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Becoming. Moja historia

Autor książki:

Michelle Obama

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 500 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788326827730
ISBN: 978-83-2682-773-0
Data: 2019-02-09
32.37 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

ŚWIATOWY BESTSELLER
OSOBISTE WSPOMNIENIA NAJBARDZIEJ LUBIANEJ PIERWSZEJ DAMY STANÓW ZJEDNOCZONYCH
Michelle Obama opisuje doświadczenia, które ją ukształtowały - od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, kiedy godziła macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. Pisząc z niebywałą szczerością, odwagą i humorem, odkrywa kulisy swojego życia rodzinnego. Opisuje, jak Obamowie znaleźli się w centrum zainteresowania światowych mediów i jak wyglądało ich życie w Białym Domu przez osiem kluczowych lat, kiedy poznawała Amerykę, zaś Ameryka poznawała ją. To zaskakująco intymny rozrachunek życia kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie odmawiała spełniania oczekiwań innych i której historia zachęca, by pójść w jej ślady.

Nie wiem wszystkiego o Ameryce, o życiu, o tym, co przyniesie przyszłość. Znam jednak siebie. Mój ojciec Fraser nauczył mnie ciężko pracować, często się śmiać i dotrzymywać słowa. Moja matka Marian pokazała mi, jak samodzielnie myśleć i korzystać z własnego głosu. W naszym zatłoczonym mieszkanku na South Side w Chicago pokazali mi, że należy doceniać wartość historii: naszej rodziny, mojej własnej, kraju. Nawet jeśli bywa brzydka lub niedoskonała. Nawet jeśli odcisnęła głębsze piętno, niż byśmy chcieli. Twojej historii nikt ci nie odbierze. Należy do ciebie.

Z PRZEDMOWY

Książka "Becoming. Moja historia" - Michelle Obama - oprawa miękka - Wydawnictwo AGORA. Książka posiada 500 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.37 zł. Zapraszamy na zakupy!