pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bardzo cicha noc

Autor książki:

Ewelina Dobosz, Emilia Szelest

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366654525
ISBN: 978-83-6665-452-5
Data: 2020-10-28
27.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wybuchowy duet charakternych pisarek, który tej zimy przyspieszy bicie serca i rozpali policzki!
Kiedy lądujesz w odciętym od świata miejscu z byłym więźniem, możesz być pewna, że to będą niezapomniane święta.

Małżeństwo Igi nigdy nie było idealne. Mężowi zależy tylko na jej pieniądzach, bywawobec niej brutalny, ale według jej rodziców stanowią idealną parę. Gdy kobieta przyłapuje go na zdradzie, nie jest specjalnie zdziwiona, ale widok Piotra między nogami sekretarki jej ojca przelewa czarę goryczy. Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki Kaśki i mocnego alkoholu obmyśla plan, jak pozbyć się niewiernego męża.

Wiktor, niegdyś rasowy podrywacz i bogaty biznesmen, po dwóch latach wychodzi z więzienia. Wrobiony w defraudację pieniędzy, wreszcie doczekał się sprawiedliwości. Kompletnie spłukany marzy tylko o kojącym widoku horyzontu, morskiej bryzie i usypiającym szumie fal na plaży w Gdyni.

Przypadkowe spotkanie Igi i Wiktora sprawi, że połączy ich gorąca namiętność i... zbrodnia. Przemierzą całą Polskę, żeby spędzić święta na bieszczadzkim odludziu, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z największym zagrożeniem - własnymi uczuciami.

Co złego może się wydarzyć, kiedy nie uszanuje się tradycji wigilijnych? Do czego jesteśmy zdolni pod wpływem buzujących emocji?

Książka "Bardzo cicha noc" - Ewelina Dobosz, Emilia Szelest - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.