pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Badanie kliniczne w pediatrii. Atlas i podręcznik. Tom 1
Tytuł książki:

Badanie kliniczne w pediatrii. Atlas i podręcznik. Tom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: URBAN & PARTNER
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 534 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788376099309
ISBN: 978-83-7609-930-9
Data: 2014-03-07
109.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Badanie kliniczne w pediatrii. Atlas i podręcznik. Tom 1 - opis książki:

Przedstawiam i rekomenduję polskim studentom medycyny oraz specjalizującym się w pediatrii nowy, niezwykły, dwutomowy podręcznik. Rekomendowane opracowanie jest dosłownym tłumaczeniem poszczególnych rozdziałów ze wskazaniem odrębności właściwych polskim warunkom. Na polskim rynku jest to w tej chwili najpełniejsze i kompleksowe opracowanie, odpowiednie do uczenia się pediatrii od podstaw jak również doskonalenia wiedzy pozyskanej z innych, mniej szczegółowych źródeł. Zawarte w nim treści dają pełną, kompleksową wiedzę gwarantując doskonałe przygotowanie do zawodu.

To co zasługuje w tym podręczniku na szczególne wyróżnienie, to unikalny, wspaniały zbiór ilustracji. Każdy rozdział zawiera szereg rycin ze schematami, rysunkami jak i oryginalnymi zdjęciami z badania fizykalnego, pola operacyjnego, badania histolopatologicznego oraz zdjęciami otrzymanymi przy pomocy różnych technik obrazowania. Te niezwykłe ilustracje, ułatwiają zarówno zrozumienie poszczególnych patologii jak i ułatwiają zapamiętywanie skomplikowanych treści.

Unikalny, wspaniały zbiór ilustracji.

Najbardziej pełne i kompleksowe opracowanie, gwarantujące doskonałe przygotowanie do zawodu.

Podręcznik dostosowany do polskich warunków.

Źródło referencyjne dla nieomalże każdego problemu diagnostycznego w pediatrii.

Książka "Badanie kliniczne w pediatrii. Atlas i podręcznik. Tom 1" - Basil J. Zitelli, Sara C. McIntire, Andrew J. Nowalk - oprawa twarda - Wydawnictwo URBAN & PARTNER. Książka posiada 534 stron i została wydana w 2014 r. Cena 109.42 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]