pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ava i Tim. Droga na północ

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788377228319
ISBN: 978-83-7722-831-9
Data: 2013-07-22
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy uwierzysz, gdy ktoś powie ci, że magia może zmienić twoje życie Albo że twoim najlepszym przyjacielem zostanie nierozgarnięty potwór, który miał zamiar cię zjeść Nie uwierzysz Tymek też nie wierzył Tymoteusz to nastolatek, któremu nic się nie udaje. Pewnego dnia spotyka tajemniczego mężczyznę, który chce mu pomóc i proponuje, aby zjadł magiczną roślinę o nazwie segulia. Chłopiec przyjmuje dar, nie wiedząc, jak wielkie niebezpieczeństwo czai się w pobliżu i jak długą drogę trzeba będzie przebyć, aby naprawić zło.

Tymczasem w zupełnie innym mieście, kraju, a nawet świecie królewna Ava odkrywa, że jej przeznaczeniem jest walka o władzę z własnym ojcem. Nie chcąc dopuścić do spełnienia przepowiedni, dziewczyna postanawia uciec z domu.

Co wspólnego mają ze sobą królewna z odległego Toreline i nastolatek z Polski Dlaczego droga obojga wiedzie na północ Czy mimo dzielących ich różnic potrafią sobie zaufać I czy każde z nich zdoła ocalić to, co dla nich najważniejsze

Książka "Ava i Tim. Droga na północ" - Agnieszka Olejnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2013 r.