pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Autodesk Inventor 2022 PL / 2022+ / Fusion 360. Podstawy metodyki projektowania

Autor książki:

Andrzej Jaskulski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
EAN: 9788328379749
ISBN: 978-83-2837-974-9
Data: 2021-08-12
48.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj podstawy systemów Autodesk Inventor i Fusion 360!
Naucz się wydajnie projektować
Twórz profesjonalną dokumentację
Zaliczaj kolokwia w pierwszych terminach
Autodesk Inventor Professional to jeden z dwóch najpopularniejszych systemów CAD w swojej klasie. Uzupełnia go rozwiązanie PLM typu cloud computing - Fusion 360.

Jeśli chcesz szybko rozpocząć samodzielne projektowanie za pomocą tych systemów w polskiej lub angielskiej wersji językowej albo bez problemów zaliczyć kolokwium z Inventora, sięgnij po tę książkę!
Podstawy metodyki projektowania to więcej niż wprowadzenie do zagadnienia. Książka zawiera metodycznie poprawne i zweryfikowane podczas tysięcy godzin zajęć efektywne ćwiczenia i absolutne minimum wiedzy teoretycznej. Taki układ treści pozwala na samodzielne zrealizowanie wszystkich etapów modelowania 3D i redagowania dokumentacji 2D i 3D, a także stworzenie poprawnego projektu - poprawnego, czyli łatwego do modyfikacji, będącej istotą procesu projektowania. To prosta droga do wykształcenia nawyków, które sprawią, że praca projektowa stanie się naprawdę wydajna.

Autor książki, profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, dzieli się swoją ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem wynikającym z pracy na kierowniczych stanowiskach technicznych w przemyśle, jak również z wielu lat kształcenia studentów i uczestników kursów CAD. W tej publikacji podpowiada, jak skutecznie uczyć poprawnej metodyki parametrycznego projektowania 3D i redagowania dokumentacji 2D i 3D, jeśli ma się do dyspozycji niewielką liczbę godzin zajęć. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu dydaktycznemu autora książka sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku samodzielnej nauki, jak i zajęć uniwersyteckich. Wiedzę i umiejętności profesora Andrzeja Jaskulskiego od lat docenia firma Autodesk.

Interfejs użytkownika
Konfiguracja środowiska i szablony użytkownika
Podstawy parametrycznego hierarchicznego (FBM) modelowania części i zespołów
Redagowanie dokumentacji 2D i 3D (prezentacje)
Ćwiczenia przejściowe idealne do przygotowania się do kolokwium
Zadania kontrolne
Zaprzyjaźnij się z systemami Autodesk Inventor i Fusion 360 i osiągaj szybciej swoje cele!

Książka "Autodesk Inventor 2022 PL / 2022+ / Fusion 360. Podstawy metodyki projektowania" - Andrzej Jaskulski - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2021 r. Cena 48.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.