pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Atlas ultrasonografii małych zwierząt
książka:

Atlas ultrasonografii małych zwierząt

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 538 s.
Wymiar: 210x280 mm
EAN: 9788375795653
ISBN: 9788375795653
Data: 2017-02-06
Cena wydawcy: 290.00 złpozycja niedostępna

Atlas ultrasonografii małych zwierząt - opis wydawcy:

Atlas ultrasonografii małych zwierząt to:
- bogato ilustrowane (w książce znajduje się ponad 2000 wysokiej jakości sonogramów) kompendium dotyczące stosowania ultradźwięków w praktyce weterynaryjnej,
- nieoceniona pomoc w codziennej opiece nad pacjentami,
- podstawowe źródło wiedzy dla sonografistów na wszystkich poziomach zaawansowania,
- dostęp do ponad 140 klipów wideo ukazujących przebieg badania ultrasonograficznego w poszczególnych przypadkach klinicznych.

Atlas ultrasonografii małych zwierząt został opracowany przez międzynarodową grupę radiologów weterynaryjnych. Jest praktycznym i przejrzyście skonstruowanym przewodnikiem dotyczącym stosowania ultradźwięków w diagnostyce obrazowej. Książkę polecam zarówno lekarzom weterynarii, jak i studentom wydziałów medycyny weterynaryjnej, ponieważ stanowi ona wartościowe kompendium pozwalające na zdobycie nowej wiedzy, a także na poszerzenie i usystematyzowanie informacji już posiadanych. Czytelnicy znajdą tutaj wyjaśnienie zjawiska ultradźwięków, a także praktyczne wskazówki techniczne dotyczące wykonywania badania oraz informacje o mylących artefaktach, występujących na obrazach ultrasonograficznych. Poszczególne rozdziały poświęcono różnym obszarom diagnostycznym - w każdej części książki znajdują się wskazania do przeprowadzenia badania ultrasonograficznego w określonych przypadkach oraz opis prawidłowej techniki i właściwej interpretacji uzyskanych wyników.

dr hab. Roman Aleksiewicz, prof. nadzw.

Przewodniczący Sekcji Diagnostyki Obrazowej PSLWMZ

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Czwartek, 21 Marca 2019 roku.