pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Atlas niezwykłych chmur
Tytuł książki:

Atlas niezwykłych chmur

Autor książki:

Richard Hamblyn

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
EAN: 9788381511834
ISBN: 978-83-8151-183-4
Data: 2019-02-18
11.88 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Chmury są najczęściej fotografowanym i najbardziej fotogenicznym zjawiskiem przyrodniczym. Ich powstanie, przemiany, towarzyszące im zjawiska, gra światła i cieni zawsze stanowiły obiekt zachwytu i przedmiot badań.

Richard Hamblyn, autor wielu nagradzanych książek o chmurach, przedstawia przykłady zaskakujących i niezwykłych formacji chmurowych - od pasm "uliczek chmurowych" po olbrzymie chmury Altocumulus lenticularis przypominające kształtem spodek. W atlasie znajdziesz także imponujące zdjęcia i opisy niecodziennych efektów optycznych, np. glorii i halo. Osobny rozdział poświęcono chmurom wytworzonym przez człowieka: smugom kondensacyjnym, chmurom primo cumulus czy kominowym. Fantastyczne fotografie chmur, zrobione w różnych zakątkach świata, a także z przestrzeni kosmicznej, ukazują fascynujący spektakl, który rozgrywa się na niebie.

Idealna książka dla ludzi z głową w chmurach!

Książka "Atlas niezwykłych chmur" - Richard Hamblyn - oprawa miękka - Wydawnictwo RM. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2019 r. Cena 11.88 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Z zastosowań geografii. Paleogeografia, - okładka książki

Z zastosowań geografii. Paleogeografia, krajobraz...

Maria Łanczont, Józef Wojtanowicz