pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Aszerat

Autor książki:

Aleksandra Mazur

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788380653788
ISBN: 978-83-8065-378-8
Data: 2020-09-04
31.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Aszerat to wielowątkowa powieść o silnej kobiecie, której pierwiastek nosi w sobie każda z nas. Tytułowa bohaterka (znana także jako Zuzanna) dorasta na oczach czytelnika. Opowieści kochającej mamy oraz przykre doświadczenia sprawiają, że dziewczyna ucieka z domu ojca, który wyznaje wiarę w boga Melkarta. Jako młoda położna szuka swojego miejsca w świecie, wędrując od miasta do miasta i spotykając różnych ludzi. Przez cały czas -  w Tyrze, Jeruzalem i w Rzymie - towarzyszy jej tajemniczy Seosamh. Duchowość młodej kobiety kształtuje się wraz z jej światopoglądem. Spotykają ją różne przeciwności, przeżywa wielkie uniesienia, zakochuje się w mężczyznach i boryka się z rozczarowaniami, ale dzielnie prze do przodu - jak każda kobieta. Aszerat to książka, która uczy wierzyć i kochać - naprawdę, do samego końca.

Historia Aszerat została osadzona w realiach historycznych - książka nawiązuje do postaci znanych z Nowego Testamentu i opowiada o tamtych wstrząsających wydarzeniach. Losy stykają tę młodą kobietę m.in. z apostołami, Jezusem, Herodem, Piłatem czy Kasjuszem, setnikiem Piłata.

Dlaczego warto kupić tę książkę?
- kolejna z uznanej serii Na osi czasu,
- powieść osadzona w historycznych realiach,
- dotyka ważnych kwestii związanych z poczuciem własnej wartości, kobiecością, siłą wewnętrzną,

Książka "Aszerat" - Aleksandra Mazur - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Świętego Wojciecha. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.