pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Astrofizyka dla młodych zabieganych
Tytuł książki:

Astrofizyka dla młodych zabieganych

Autor książki:

Neil Degrasse Tyson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788366360471
ISBN: 978-83-6636-047-1
Data: 2019-12-06
pozycja niedostępna
Produkty podobne:

Bestsellerowa Astrofizyka dla zabieganych Neila de Grasse a Tysona w zupełnie nowym wcieleniu - niesamowity przewodnik po wszechświecie w kolorowej, ilustrowanej wersji dla młodszych czytelników.

Czym są: materia, ciemna materia i antymateria?
Co to jest supernowa i czy ma coś wspólnego z gwiazdą?
Jak kosmita widziałby naszą planetę?
Na czym polega perspektywa kosmiczna?
Światowej sławy popularyzator nauki Neil de Grasse Tyson zaprasza w fascynującą podróż po wszechświecie! W bardzo przystępny i dowcipny sposób opowie o niezwykłych tajemnicach, jakie skrywa bezmiar kosmosu. Od elementarnej fizyki po głębokie pytania o naturę czasu i przestrzeni, od najbliższych ciał niebieskich po odległe galaktyki, pulsary i czarne dziury - dzięki tej książce poznacie i zrozumiecie wszystko, co na temat kosmosu mogło wam się kiedyś obić o uszy. Astrofizyka dla młodych zabieganych to wspaniała adaptacja głośnego bestsellera Neila de Grasse a Tysona, napisana z pasją i humorem, a przy tym pełna pobudzających wyobraźnię zdjęć i ilustracji.

Neil de Grasse Tyson - astrofizyk, popularyzator nauki, dyrektor Planetarium Haydena przy ­Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku. Prezenter i gość wielu programów popularno­naukowych oraz autor ­ poczytnych książek: Astrofizyki dla zabieganych, Kosmicznych zachwytów i Kosmicznych rozterek.

Książka "Astrofizyka dla młodych zabieganych" - Neil deGrasse Tyson - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]