pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Armia Hitlera. Machina wojenna Trzeciej Rzeszy. Seria: Sekrety historii
książka:

Armia Hitlera. Machina wojenna Trzeciej Rzeszy. Seria: Sekrety historii

autor:

Chris McNab

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788381511346
ISBN: 978-83-8151-134-6
Data: 2019-02-01
Cena wydawcy: 59.99 złpozycja niedostępna

Armia Hitlera. Machina wojenna Trzeciej Rzeszy. Seria: Sekrety historii - Chris McNab - opis książki:

Ta książka to historia hitlerowskiego Wehrmachtu, bez wątpienia doskonałej organizacji militarnej, jaką stworzyli Niemcy, oraz powiązanych z nią formacji, takich jak Waffen-SS i spadochronowych (Fallschirmjäger) jednostek Luftwaffe.

Przedstawiono w niej działanie nazistowskiej machiny wojennej od jej pierwszych, zdumiewających zwycięstw w kampaniach błyskawicznych w latach 1939-1941, kiedy to wydawała się niezwyciężona, przez trudne walki na pustyniach Afryki Północnej i skutych lodem pustkowiach Związku Radzieckiego, po ostateczny odwrót do Trzeciej Rzeszy.

W tej zawierającej bogaty materiał ilustracyjny monografii autor w sposób fachowy, a zarazem przystępny przedstawił dzieje rozbudowy i zmagań sił zbrojnych Trzeciej Rzeszy. Na ponad 250 efektownych rycinach i zdjęciach zaprezentował wyposażenie i uzbrojenie żołnierzy różnych formacji niemieckich wojsk lądowych.

Ta bogata w treść publikacja o armii niemieckiej z lat drugiej wojny światowej wzbogaci wiedzę każdego czytelnika zainteresowanego historią militarną.

Chris Mc Nab jest autorem ponad 25 książek poświęconych historii militarnej i technice wojskowej, w tym również ilustrowanej monografii Orły Hitlera. Luftwaffe 1933-1945
(wyd. polskie Wydawnictwo RM).

Książka „Armia Hitlera. Machina wojenna Trzeciej Rzeszy. Seria: Sekrety historii” - oprawa miękka - Wydawnictwo RM.

Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Armia Hitlera. Machina wojenna Trzeciej Rzeszy. Seria: Sekrety historii"
Chris McNab - autor m.in.:
Produkty podobne: