pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Aplikacja radcowska. Ubezpieczenia społeczne

Autor książki:

Grażyna Szyburska-Walczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 308 s.
EAN: 9788382867794
ISBN: 978-83-8286-779-4
Data: 2022-09-26
87.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka zawiera szczegółowo opracowane odpowiedzi na pytania obowiązujące na kolokwium ustnym z zakresu ubezpieczeń społecznych, przewidzianym w programie I roku aplikacji radcowskiej od 2022 r. Jednocześnie stanowi - przedstawiony w przystępny sposób - zarys wykładu obejmującego podstawowe zagadnienia istotne dla przyswojenia tej niełatwej tematyki.

Czytelnik bez trudu znajdzie najważniejsze i konkretne informacje, a system przypisów odsyłających do najistotniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego i sądów powszechnych pozwoli na usystematyzowanie i pogłębienie wiedzy z danego obszaru, co ma szczególne znaczenie w przypadku dziedziny uregulowanej przez liczne, rozproszone i często zmieniane przepisy.

Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla aplikantów radcowskich. Będzie przydatna również aplikantom adwokackim i sędziowskim do powtórki całego materiału. Może być pomocna także praktykom, którzy odnajdą w niej niezbędne regulacje ustawowe i trendy orzecznicze z danej tematyki.

Książka "Aplikacja radcowska. Ubezpieczenia społeczne" - Grażyna Szyburska-Walczak - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 308 stron i została wydana w 2022 r. Cena 87.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.