pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Andrzej Kruszewicz opowiada o zwierzętach

Autor książki:

Andrzej G. Kruszewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Multico
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 230x260 mm
EAN: 9788377632543
ISBN: 978-83-7763-254-3
Data: 2013-09-26
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna
Kolejna książka z serii Kruszewicz opowiada, tym razem o zwierzętach krajowych. Autor znany z poczucia humoru, niezwykłej swady i rozległej wiedzy opowiada w typowy dla siebie sposób o 25 gatunkach naszej rodzimej fauny. Opowieści o sarnie, króliku czy niedźwiedziu wciągają Czytelnika dzięki lekkości stylu, nieprzebranym pokładom dowcipnych skojarzeń i zaskakująco zestawionym faktom. Niemal każdy z nas wie coś o zwierzętach, lecz dopiero po zapoznaniu się z opowieścią Andrzeja Kruszewicza czujemy się bliskimi przyjaciółmi nieznośnej fretki, sprytnego świstaka czy bezczelnej wydry.

Dla miłośników ptaków dodatek specjalny, czyli ptasi zegar - co śpiewa od wieczora do rana i od rana do wieczora - według obserwacji spisanych przez najlepszego propagatora pasji ornitologicznej - dra Andrzeja Kruszewicza.

Bogato ilustrowane, jedyne w swoim rodzaju gawędy Andrzeja Kruszewicza to chwile wspólnej przyjemności dla całej rodziny, zarówno dla dzieci, rodziców i dziadków.

Książka "Andrzej Kruszewicz opowiada o zwierzętach" - Andrzej G. Kruszewicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Multico. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]