pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Alpy austriackie. Tom 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sklep Podróżnika
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 120x159 mm
EAN: 9788371362279
ISBN: 978-83-7136-227-9
Data: 2018-07-30
38.19  55.00  16.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Alpy austriackie. Tom 2 - Kev Reynolds - opis książki:

Drugi tom przewodnika Alpy Austriackie prezentuje wybór najciekawszych tras wysokogórskich w rejonie Alp Kitzbuehelskich, Kaisergebirg, Masywu Dachstein, Wysokich Taurów i Karawanków.

Przedstawione w przewodniku trasy są zwykle niezbyt trudne i dostępne dla wszystkich członków rodziny nieco obeznanych z górskimi wędrówkami.

Pierwszy tom obejmuje pasma górskie w Vorarlbergu i zachodnim Tyrolu: Rätikon, Grupę Silvretty, Alpy Ötztalskie, Stubajskie i Zillertalskie.

Kev Reynolds jest niezależnym pisarzem, fotoreporterem i wykładowcą, mieszkającym w okolicach Kent wtedy, gdy nie wędruje lub nie wspina się w odległych rejonach górskich. Owocna kompilacja przewodników, Walks and climbs in the Pyrenees (Wędrówki i wspinaczka w Pirenejach) była jego pierwszym tytułem dla Cicerone Press, a jego entuzjazm dla tych gór przetrwał już 40 lat i dziesiątki pobytów. Autor odbywał wędrówki również w wielu innych rejonach górskich Europy, Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Jest także autorem licznych przewodników po Alpach, Himalajach i rodzimym terenie południowej Anglii. Jest członkiem Alpine Club (Klubu Alpejskiego), Österreichischer Alpenverein (Austriackiego Klubu Alpejskiego) oraz Outdoor Writers i Photographers Guild (Stowarzyszenia Fotografów). Był pierwszym Członkiem Honorowym British Association of International Mountain Leaders (BAIML Brytyjskiego Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewodników Górskich). Większość sezonów zimowych Kev spędza podróżując po Anglii, dzieląc się podczas prelekcji swoja miłością do dzikiej przyrody.

Książka „Alpy austriackie. Tom 2” - oprawa miękka - Wydawnictwo Sklep Podróżnika.

Książka posiada 280 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Alpy austriackie. Tom 2"
Kev Reynolds - autor m.in.:
Alpy Austriackie. Tom 1 - okładka książki
Alpy Austriackie. Tom 1 Kev Reynolds;
Pireneje. Tom 1. Francja - okładka książki
Pireneje. Tom 1. Francja Kev Reynolds;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: