pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Alibi na szczęście

Autor książki:

Anna Ficner-Ogonowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 672 s.
Wymiar: 148x209 mm
EAN: 9788324053711
ISBN: 978-83-2405-371-1
Data: 2018-03-15
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec. Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze. Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów. Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości - po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą. To pełna ciepła i nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.

Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna jest w stanie walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał.

Artur Żmijewski
Książka, o której długo nie można zapomnieć. Opowieść o przeznaczeniu zasłuchanym w szum morza...

Danuta Stenka
Anna Ficner-Ogonowska - autorka bestsellerów Alibi na szczęście, Krok do szczęścia, Zgoda na szczęście i Czas pokaże. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Córka, matka, żona. Mieszka w Warszawie.

Książka "Alibi na szczęście" - Anna Ficner-Ogonowska - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 672 stron i została wydana w 2018 r.