pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pensjonat Samotnych Serc

Autor książki:

Zofia Ossowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381951517
ISBN: 978-83-8195-151-7
Data: 2020-07-13
25.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wzruszająca powieść o wielkiej miłości dla wielbicieli "Alibi na szczęście" i "Domu nad rozlewiskiem".

Tego miejsca nie znajdziesz w Internecie. Nie mówią też o nim w telewizji. Mimo to wszyscy wiedzą, że w pobliżu jednego z mazurskich jezior, pośród drzew i krętych leśnych alejek znajduje się Pensjonat samotnych serc. Stary, piętrowy dom, w którym zawsze możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dom, którego gospodyni, pani Wiesia, robi najlepszą szarlotkę na świecie i wszystkich gości traktuje jak własne dzieci.

Dom, którego tak bardzo teraz potrzebujesz.

Matylda przyjeżdża do Pensjonatu z tajemnicą, której boi się wyjawić nawet pani Wiesi. Dlaczego milczy i codziennie płacze przed snem? Przed kim się ukrywa? Kogo tak bardzo się boi?
Jedyna osoba, przy której Matylda czuje się bezpiecznie, to syn pani Wiesi, pomagający kobiecie przy prowadzeniu Pensjonatu i próbujący dojść do siebie po rodzinnej tragedii. Dwa samotne serca dostaną szansę zabić tym samym rytmem. By tak się jednak stało, Matylda musi stawić czoła bolesnej przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć.

Książka "Pensjonat Samotnych Serc" - Zofia Ossowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.66 zł. Zapraszamy na zakupy!