pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Adam Bień. Materiały z sesji popularnonaukowej zorganizowanej w piątą...
Książki »
Książki »
Książki »
książka:

Adam Bień. Materiały z sesji popularnonaukowej zorganizowanej w piątą rocznicę śmierci Adama Bienia 10 marca 2003r. w Sandomierzu

Dane szczegółowe:
Producent: Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego
Oprawa: miękka
Ilość stron: 126 s.
Data: 2007-08-21
14.10  15.00  0.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Adam Bień. Materiały z sesji popularnonaukowej zorganizowanej w piątą rocznicę śmierci Adama Bienia 10 marca 2003r. w Sandomierzu - opis książki:

Publikacja jest pokłosiem sesji popularnonaukowej zorganizowanej przez Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie i Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, poświeconej Adamowi Bieniowi, działaczowi społecznemu II Rzeczypospolitej i politykowi Polskiego Państwa Podziemnego, honorowemu obywatelowi Sandomierza. W siedmiu referatach – artykułach zostało przybliżone życie i działalność społeczno-polityczna A. Bienia. Czytelnik znajdzie w niej pewne fakty już znane z innych publikacji, ale też otrzyma porcję nowej wiedzy. Okrasą graficzną publikacji jest zbiór zdjęć.

Książka "Adam Bień. Materiały z sesji popularnonaukowej zorganizowanej w piątą rocznicę śmierci Adama Bienia 10 marca 2003r. w Sandomierzu" - Arkadiusz Indraszczyk (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego. Cena 14.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]