pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Academic writing practice for engineers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Redakcja Wydawnictw AGH
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 91 s.
Wymiar: 297x210 mm
EAN: 9788366016071
ISBN: 978-83-6601-607-1
Data: 2021-12-28
23.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Skrypt obejmuje zestaw ćwiczeń, które ułatwią studentom i pracownikom naukowym kierunków inżynierskich posługiwanie się stylem akademickim w pracach studenckich i w publikacjach naukowych, a tym samym włączenie się w prowadzenie badań w języku angielskim, a więc języku obecnie obowiązującym w międzynarodowym dyskursie akademickim.
Skrypt podzielono na 20 rozdziałów poświęconych zagadnieniom językowym związanym z organizacją uczelni i instytucji badawczych oraz prowadzeniu badań naukowych. Urozmaicone ćwiczenia kładą nacisk na użycie poprawnych form gramatycznych, konstrukcji typowych dla publikacji naukowych, właściwych skrótów, a także na prezentację danych w postaci rysunków i tabel.
Zawarte w kluczu odpowiedzi ułatwiają samodzielną naukę, a rozpoczęcie każdego rozdziału zadaniem Warmup and Internet Research zmusza czytelnika do aktywności poznawczej w Internecie, a więc w obszarze dla studentów obecnie najbardziej naturalnym i eksploatowanym. Bardzo przydatne jest również przedstawienie niewłaściwego zastosowania reguł gramatycznych i użycia słów oraz najczęściej popełnianych błędów językowych.

Podręcznik „Academic writing practice for engineers” - oprawa miękka - Wydawca: Redakcja Wydawnictw AGH. Cena 23.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]