pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księciu dobrodzieju. Klub Małych Czytelników

Autor książki:

Jania Shipper

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377911587
ISBN: 978-83-7791-158-7
Data: 2013-11-06
12.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dawno, dawno temu, w czasach, gdy miasta otoczone były warownymi murami, nad miastami górowały ogromne zamki, a na zamkach panowali książęta, był sobie chłopiec imieniem Zbyszko. Zbyszko marzył o tym, żeby zostać rycerzem. A że nie wywodził się ze stanu rycerskiego, liczyć mógł jedynie na swój spryt i odwagę.

7 opowieści o rycerzu opowiada o wielkich czynach małego bohatera, który pokonał trzygłowego smoka, stoczył zwycięski pojedynek w turnieju rycerskim, bronił zamku oblężonego przez obce zastępy, zorganizował wyprawę po fioletowe runo, stawił czoło Olbrzymowi, a także zdobył grono wiernych przyjaciół i podbił serce prawdziwej księżniczki. Nie ulega wątpliwości, że Zbyszko zasłużył na to, by zostać zaliczony do rycerskiego stanu. Ale czy panujący w Murowańcu książę Jan III Lękliwy doceni zasługi naszego bohatera i pasuje go na rycerza 7 opowieści o rycerzu jest pełną przygód i humoru książką, którą z fascynacją i rozbawieniem przeczyta każde dziecko, a można przypuszczać, że również jego rodzice. Dzięki książce mały czytelnik dowie się, jak żyli ludzie przed wiekami i jak wyglądał średniowieczny gród, będący scenerią opowieści, który został wiernie przedstawiony na pięknych ilustracjach.

Książka "7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księciu dobrodzieju. Klub Małych Czytelników" - Jania Shipper - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2013 r. Cena 12.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.