pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księciu dobrodzieju

Autor książki:

Jania Shipper

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 176x250 mm
EAN: 9788377914809
ISBN: 978-83-7791-480-9
Data: 2016-06-07
9.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dawno, dawno temu, w czasach, gdy miasta otoczone były warownymi murami, nad miastami górowały ogromne zamki, a na zamkach panowali książęta, był sobie chłopiec imieniem Zbyszko. Zbyszko marzył o tym, żeby zostać rycerzem. A że nie wywodził się ze stanu rycerskiego, liczyć mógł jedynie na swój spryt i odwagę.

7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księciu dobrodzieju opowiada o wielkich czynach małego bohatera, który pokonał trzygłowego smoka, stoczył zwycięski pojedynek w turnieju rycerskim, bronił zamku oblężonego przez obce zastępy, zorganizował wyprawę po fioletowe runo, stawił czoło Olbrzymowi, a także zdobył grono wiernych przyjaciół i podbił serce prawdziwej księżniczki.

Książki z serii "Klub Małych Czytelników" adresowane są do dzieci zaczynających samodzielnie czytać. W wieku 6-9 lat dzieci powinny czytać jak najwięcej, a ich lektury powinny być różnorodne, wciągające, pełne przygód i pozytywnych emocji. Książki z serii "Klub Małych Czytelników" spełniają te kryteria; staną się doskonałymi pierwszymi lekturami dla każdego dziecka. Napisane pięknym, przystępnym językiem, pełne ciepła i humoru, atrakcyjne dzięki wartkiej akcji i charyzmatycznym bohaterom, opatrzone pięknymi kolorowymi ilustracjami.

Książka "7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księciu dobrodzieju" - Jania Shipper - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2016 r. Cena 9.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.