pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Samookaleczenia (DVD)
film:

Samookaleczenia (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:WAM
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: CD / DVD Box
EAN: 9788377672570
Data: 2015-11-10
18.83  24.90  6.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Samookaleczenie - zjawisko całkowicie sprzeczne z naturą i instynktem samoobrony - coraz częściej dotyczy młodzieży szkolnej. Jak reagować i pomagać uczniom dotkniętym tym uzależnieniem i jak dotrzeć do problemu będącego przyczyną takich zachowań?
Książka z filmem edukacyjnym Samookaleczenia jest znakomitym materiałem edukacyjnym przydatnym zarówno w pracy nauczyciela - wychowawcy, jak i podczas rozmowy z rodzicami. W poruszający sposób pokazuje narastający problem społeczny, możne także stać się inspiracją - zarówno merytoryczną, jak i praktyczną - dla każdego, kto zetknął się z tym problemem.

Książka zawiera wprowadzenie do tematu oraz szczegółowy scenariusz lekcji wraz z materiałami dydaktycznymi. Nowoczesna pomoc dla nauczycieli, wychowawców i rodziców.

Do wykorzystania m. in. na lekcjach oraz spotkaniach z rodzicami.

Seria: Uwaga życie! to materiały i filmy edukacyjne adresowane do nauczycieli i wychowawców dzieci i młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich. To doskonała pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, ale także interesujący materiał dla rodziców i wszystkich tych, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące problemy codziennego życia.

Film „Samookaleczenia (DVD)” - oprawa CD / DVD Box - Producent/dystrybutor:WAM. Cena 18.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Samookaleczenia (DVD)"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Lekcje przestrogi 2 - okładka filmu
Lekcje przestrogi 2 praca zbiorowa