pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
film:

Lekcje Przestrogi 3 (5 DVD + konspekt)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: DVD
Data: 2019-02-26
193.68  269.00  75.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Lekcje przestrogi 3 to kolejny, ze znakomicie przyjętej w szkołach serii, pakiet filmowy o współczesnych problemach młodych ludzi. Składa się z pięciu fabularnych opowieści opatrzonych komentarzem specjalisty. Przeznaczony jest dla młodzieży szkolnej i zalecany do wykorzystywania w celach edukacyjnych oraz wychowawczych. Scenariusze powstały po wielu konsultacjach z psychologami, lekarzami, osobami zajmującymi się problematyką poruszaną w filmach. Opowieści mają się stać pretekstem do dyskusji, jaką nauczyciele i psycholodzy mogą przeprowadzić na podstawie przygotowanych i dołączonych do każdego filmu konspektów. Każdy film został opatrzony stosownym komentarzem mgr Iwony Anny Wiśniewskiej, pedagoga, psychologa, wykładowcy, dyrektora Ośrodka dla Osób Dotkniętych Przemocą w Krakowie.

Rodzice mnie nie rozumieją:czyli o konflikcie pokoleń i problemie relacji nastolatków z rodzicami
Dowód miłości:o uleganiu presji w miłosnych relacjach młodych oraz o konsekwencji wyborów, odpowiedzialności i problemie przedwczesnej inicjacji seksualnej
Dziecko:Kontynuacja opowieści o Alicji, która w wieku szesnastu lat spodziewa się dziecka
Nóż:czyli o problemie agresji wśród nastolatków
Manipulacja:czyli o konsekwencji ulegania młodych lansowanym wzorcom zachowań.


Filmowy pakiet edukacyjny DVD.

Film „Lekcje Przestrogi 3 (5 DVD + konspekt)” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:Rafael. Cena 193.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]