pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 2 egz.
film:

Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 2 egz.

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 1h45m h:m:s
EAN: 97883662503832
Data: 2019-08-12
54.00  69.00  15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

"Jeśli tyle filmów nauczyło nas nienawidzić, to zróbmy taki, który nauczy nas kochać"! 


Mówi się, że "bez przebaczenia, nie ma uzdrowienia".


Hiszpański reżyser  Juan Manuel Cotelo  twórca  kultowego  filmu "Mary s Land. Ziemia Maryi"  zabiera nas w podróż po odkrycie uzdrawiającej siły, płynącej z przebaczenia. 
Czy ktokolwiek mógłby wyobrazić sobie kolejkę ludzi stojących do spowiedzi w kinie? Tak właśnie było po premierze filmu "Największy Dar"!Ten film to pełne wzruszenia, prawdziwe historie ludzi z całego świata, którzy zmierzyli się z trudem przebaczenia. Niezwykle mocne świadectwa, które wydają się dla nas nie do wyobrażenia, a których bohaterowie to między innymi mistrz Francji w boksie, hiszpańska dziennikarka oraz były przywódca grupy terrorystycznej IRA. 
Oprócz dawki wzruszenia, ciepłych emocji i humoru to również film "który naprawdę potrafi zmienić życie". 
Czy w konfrontacji z brutalną przemocą, odejściem małżonki czy z zabójstwem jest możliwe przebaczenie? 
Film ma charakter faublarno- dokumentalny. Oprócz warstwy dokumentalnej, można zobaczyć jak główny bohater filmu, czyli sam reżyser, w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. 

Wyjątkowości dodaje mu to, że powstał on dzięki wsparciu tysięcy Darczyńców! 

Może jest wśród nas ktoź kto potrzebuje usłyszeć Dobrą Nowinę o przebaczeniu?

 

Zobacz zwiastun  oraz  relację z premiery  flimu "Największy dar"

 

POZNAJ OPINIE O FILMIE:

Wspaniały Film,wspaniała praca. Jestem poruszona i głęboko wzruszona. Każdy powinien Go obejrzeń i nie raz, ale wiele razy. 
Skłania do myślenia i głębokiej refleksji. To co robisz jest wspaniałe. 
Anna

Film powinien być obowiązkowy wszystkich szkołach. 
Marta

Film bardzo mi się podobał. W szczególności poruszyłam mnie opowieść człowieka z Francji, a najbardziej słowa Jego Żony, która powiedziała, że nie interesuje ją Jego przeszłość, że ona widzi serce, które on ma. I żona dalej mówi, ale nie wiedziałam, że on (Mąż) potrzebuje tyle miłości.  Gratuluję filmu. 
Magdalena

Byłam pod wielkim wrażeniem oglądając go. Z jednej strony zrobiony lekko i dowcipnie, a z drugiej niesamowicie poruszający, bardzo mocnymi świadectwami osób, które pokazały jak wielką wagę dla naszego obecnego i przyszłego życia ma przebaczenie bliźniemu i sobie. Wylałam wiele łez wzruszenia ale zapragnęłam działać i wszystkim zareklamować ten film aby jak najwięcej osób z różnych środowisk go oglądnęło. Żałuję, że nie zabrałam plakatów aby powiesić w kilku miejscach. 
Maria

Piękny film o mocy przebaczenia. Polecamy :) 
Bożena

Pozostaję pod wielkim wrażeniem obejrzanego wczoraj filmu, który zdecydowaliście się Państwo wyprodukować i promować. 
Izabella

 

Właśnie skończyliśmy oglądać wspólnie film: ja, żona i nasze dzieci. Film jest wspaniały, jest pretekstem do rozmowy właśnie o przebaczeniu. Dzieci dowiedziały się, że zdarzenia z części dokumentalnej naprawdę wydarzyły się, że ludzie się mordowali, podkładali bomby... Ale że dzisiaj żyją w pokoju i miłości... Cieszę się, że Pan Bóg natchnął mnie i dał mi przynaglenie aby wesprzeć to dzieło.
Paweł

Jak się okazało w mojej rodzinie, film bardziej „przyswoił” się u młodych, ale chyba o to chodzi.
Anna

Wartościowa treść wśród kupy bezwartosciowych filmów. Robi ogromne wrażenie. Pokazuje że na świecie jest dobro (nie tylko sensacyjne zło) i że mocą Bożą możliwe są rzeczy (po ludzku) niemozliwe.
Anna Wodzińska

Film obejrzeliśmy całą rodziną, nawet moja mama była z nami też go obejrzała. Wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego filmu

Film „Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 2 egz.” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:Rafael. Cena 54.00 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Juan Manuel Cotelo - autor m.in.:
Produkty podobne:
Wypłyń na głębię. Pakiet 3x DVD - okładka filmu

Wypłyń na głębię. Pakiet 3x DVD

Natasza Ziółkowska-Kurczuk