pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Moje córki krowy
film:

Moje córki krowy

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Add Media
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906190324665
Data: 2016-05-19
19.88  19.99  0.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Obsypany nagrodami - Nagroda Publiczności i Dziennikarzy w Gdyni 2015, Orły 2016: Najlepszy Scenariusz i Nagroda Publiczności (w plebiscycie użytkowników portalu Wirtualna Polska) - wielki przebój polskich kin w reżyserii Kingi Dębskiej ("Hel").

Moje córki Krowy to wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. W rolach głównych zobaczymy plejadę znakomitych polskich aktorów: Agatę Kuleszę ("Ida"), Gabrielę Muskałę ("Chce się żyć"), Mariana Dziędziela ("Pod Mocnym Aniołem"), Marcina Dorocińskiego ("Obława"), Małgorzatę Niemirską ("Zbliżenia") oraz Łukasza Simlata ( "Pani z przedszkola").

"Mój film to ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych. Prawdziwa, jak samo życie - czasem smutna, czasem wesoła. Moim marzeniem jest takie skonstruowanie filmu, żeby widz na zmianę śmiał się i płakał, ale żeby wyszedł z kina zbudowany, a nie podłamany." - Kinga Dębska, reżyserka.

"Tak inteligentnej, przewrotnej i wzruszającej polskiej komedii nie miałem jeszcze okazji oglądać. To nowa jakość w polskim kinie" - Wpolityce.pl

Film „Moje córki krowy” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:Add Media. Cena 19.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kinga Dębska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Carte Blanche - okładka filmu

Carte Blanche

Jacek Lusiński
Kochaj! - okładka filmu

Kochaj!

Marta Plucińska
Produkty podobne: