pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Młody Geniusz i kłopotliwe wynalazki (DVD)
film:

Młody Geniusz i kłopotliwe wynalazki (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190326416
Data: 2019-11-27
19.88  29.99  10.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Młody Geniusz i kłopotliwe wynalazki (DVD) - opis filmu:

Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat! Zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego pomysły rozbawiają i zadziwiają wszystkich dookoła. "Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki" to kolejna po "Asteriksie i Obeliksie" ekranizacja kultowego europejskiego komiksu, który podbił serca czytelników i rozszedł się w imponującym nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy. Pełna niezwykłych bohaterów i humoru produkcja z masą efektów specjalnych, które przygotowało studio Illumination Entertainment, twórcy przebojowych "Minionków".

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: "uczynić nieużyteczne użytecznym". Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które - jego zdaniem - mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i  oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.

Dodatki: zwiastun filmu

Film „Młody Geniusz i kłopotliwe wynalazki (DVD)” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 19.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Młody Geniusz i kłopotliwe wynalazki (DVD)"
Produkty podobne:
Wakacje Mikołajka - okładka filmu
Wakacje Mikołajka Laurent Tirard
Tajemnice wiklinowej zatoki - okładka filmu
Tajemnice wiklinowej zatoki Jerzy M. Siatkiewicz, Wiesław Zięba