pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Wakacje Mikołajka
film:

Wakacje Mikołajka

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Add Media
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906190323811
Data: 2014-12-17
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka filmu - Rock dog
Rock dog 20.90 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Miśków 2-óch w Nowym Jorku
Miśków 2-óch w Nowym Jorku 18.07 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Asterix i Kleopatra
Asterix i Kleopatra 16.70 zł pozycja dostępna!
Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń.

W polskiej wersji językowej - przygotowanej przez twórców kinowego przeboju Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości - powracają, jako rodzice Mikołajka, Tomasz Kot i Agata Kulesza.

Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza na upragnione wakacje nad morze. Na malowniczych plażach pensjonatu Rybitwa chłopiec szybko pozna nowych, oddanych przyjaciół. Wśród nich znajdują się: Błażej, który nie jest na wakacjach, bo jest miejscowy, Fortunat - łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także przemądrzalec Kosma. Dla ich wesołej paczki każdy dzień to doskonała okazja do nowych przygód. Sprawy i zabawy skomplikują się jednak, gdy do grona małych rozrabiaków dołączy pierwsza dziewczynka - małomówna Izabela. Mikołajek, jak zwykle wierny swojej szkolnej miłości - Jadwini, zrobi wszystko, by pozbyć się niechcianej towarzyszki. Wraz z przyjaciółmi zaczyna knuć kolejne, coraz śmieszniejsze i wymyślniejsze plany, mające zmusić Izabelę i jej rodziców do opuszczenia kurortu. Zanim sprawa znajdzie swój finał, pośród plaż, hotelów i lasów nasi bohaterowie przeżyją wakacje, których i oni, i dorośli już nigdy nie zapomną.

Film „Wakacje Mikołajka” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:Add Media.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]