pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka filmu - Barwy ochronne (DVD)
Barwy ochronne (DVD) 32.35 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Księgarnia z marzeniami
Księgarnia z marzeniami 27.88 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Zabawa zabawa Blu Ray/ Kino Świat
Zabawa zabawa Blu Ray/ Kino Świat 37.19 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Zabawa zabawa/ Kino Świat
Zabawa zabawa/ Kino Świat 18.83 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Filmy »
»
Kino na weekend. Pakiet żółty. Histeria / No-Do / Zajście awaryjne
film:

Kino na weekend. Pakiet żółty. Histeria / No-Do / Zajście awaryjne

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:HAGI FILM
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906011004400
Data: 2015-07-10
pozycja niedostępna

Kino na weekend. Pakiet żółty. Histeria / No-Do / Zajście awaryjne - opis filmu:

Histeria
Młody lekarz- idealista, Mortimer Granville ( Hugh Dancy - "Wyznania zakupoholiczki", "Helikopter w ogniu"), usunięty ze szpitala za zbyt postępowe poglądy na higienę, znajduje posadę u wybitnego specjalisty chorób kobiecych ( Jonathan Pryce- seria "Piraci z Karaibów", "Nieustraszeni bracia Grimm").. Jego zadaniem jest leczyć kobiety z tytułowej histerii, stosując masaż relaksujący, doprowadzający je do "paroksyzmów" (dziś nazwalibyśmy to orgazmem), które w efekcie przynoszą im odprężenie. Zakochuje się w córce swego szefa ( Maggie Gyllenhaal - "Szalone serce", "Niania i wielkie bum"), wyzwolonej sufrażystce i idealistce, jak on sam. Po pewnym czasie, gdy młody lekarz na skutek wyczerpujących zabiegów doświadcza kontuzji dłoni, z pomocą swego przyjaciela, naukowca ( Rupert Everett- "Gwiezdny pył", "Idealny mąż") konstruuje urządzenie zasilane elektrycznością, masujące najdelikatniejsze obszary kobiecego ciała (prototyp dzisiejszego wibratora).

Konsekwencje tego wynalazku nie każą na siebie długo czekać...

No-Do
Młode małżeństwo z małą córeczką i niemowlęciem wprowadza się do pięknej, opuszczonej, przedwojennej willi nad morzem. W nowym domu kobietę nawiedzają przerażające wizje na pograniczu snu i jawy. Jej mąż zrzuca to na karb traumatycznych przeżyć po przebytym szoku poporodowym. Tymczasem niewyjaśnione zjawiska nasilają się. Posądzana o obłęd główna bohaterka czuje, że klucz do zagadki znajduje się w murach mrocznego domostwa.

Kto pomoże jej odkryć prawdę? Czy tajemniczy ksiądz egzorcysta? Kim jest na wpół obłąkana staruszka przemykająca ukradkiem przez zdziczały ogród? A może odpowiedź kryją zniszczone, celuloidowe taśmy starych kronik filmowych z wczesnego okresu reżimu generała Franco, odnalezione na strychu pod grubą warstwą kurzu?
Fani kultowych, hiszpańskich horrorów "Inni" i "Sierociniec" z całą pewnością nie wyjdą z kina zawiedzeni...

Zajście awaryjne
Georgina Scott, samotna seksowna 33-latka, wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że dopadła ją wcześniejsza menopauza. Na zajście w ciążę zostało jej raptem kilka dni. Aby wykorzystać ostatni cykl prosi swoich przyjaciół, by pomogli jej w znalezieniu odpowiedniego kandydata na ojca. Im bardziej zdesperowana jest Georgina, tym bardziej rozpaczliwe i nieprawdopodobne stają się poszukiwania Pana Chętnego i Mogącego. Georgina sprowadza spermę z Internetu, próbuje uwieść robotnika budowlanego, striptizera z nocnego klubu, a nawet kilku uczestników osobliwego pogrzebu... Wszystko w imię upragnionego macierzyństwa.

"Zajście awaryjne" to znakomita brytyjska komedia o kobiecie, która zrobi wszystko, a nawet jeszcze więcej, żeby awaryjnie zajść w ciążę.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Kino na weekend. Pakiet żółty. Histeria / No-Do / Zajście awaryjne"