pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Jan Paweł I. Uśmiech Boga. Kolekcja: Ludzie Boga
film:

Jan Paweł I. Uśmiech Boga. Kolekcja: Ludzie Boga

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:E-Lite
Rok wyd.: 2006
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 3:30:00 h:m:s
EAN: 9788362377091
Data: 2016-02-17
21.60  29.99  8.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

ŻYCIE i 33 DNI NIEZWYKŁEGO PONTYFIKATU
Książka z dołączonym pierwszym filmem fabularnym poświeconym papieżowi Janowi Pawłowi I, który zmarł w 33 dniu swojego pontyfikatu. Miniserial został zrealizowany dla włoskiej telewizji publicznej RAI przez Giorgio Capiataniego, reżysera m.in. filmowej biografii Jana XXIII. Scenarzyści, prócz udokumentowanych i dobrze znanych faktów, przedstawiają także wydarzenia, co do których nie ma pewności, czy w rzeczywistości zaistniały.

Premierowy pokaz film z udziałem Benedykta XVI odbył się 8 października 2006 roku w sali kinowej Papieskiej Rady Środków Społecznego Przekazu w Pałacu św. Karola w Watykanie. "Mogliśmy przeżyć na nowo sugestywne momenty z życia Kościoła w ubiegłym wieku. Przede wszystkim mogliśmy przypomnieć sobie miłą i łagodną postać Papieża mocnego w wierze, trzymającego się zasad, ale zawsze otwartego i uśmiechniętego..." - powiedział Ojciec Święty po projekcji.

Książka z filmem Capitaniego po raz pierwszy trafia do rąk polskich widzów. Jest to pełna wersja serialu.

Film „Jan Paweł I. Uśmiech Boga. Kolekcja: Ludzie Boga” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:E-Lite. Cena 21.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Giorgio Capitani - autor m.in.:
Produkty podobne: