pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Filmy »
»
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? (DVD)
Księgarnia »
Filmy »
film:

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:AlterDystrybucja
Rok wyd.: 1978
Rodzaj nośnika: BR
EAN: 5903018621739
Data: 2020-02-25
46.49  49.99  3.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? (DVD) - opis filmu:

Film polskiego mistrza komedii Stanisława Barei - reżysera, scenarzysty i aktora. Ogłoszonego najlepszym reżyserem komediowym stulecia w Polsce. Film z czołowej 10 najlepszych i najpopularniejszych polskich komedii.

Przygody dyrektora dużego przedsiębiorstwa, usiłującego uratować zagrożoną pozycję zawodową przez korzystne małżeństwo.

Dyrektor Krzakoski jedzie w delegację do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię i spędza z nią noc. Nie wie, że dziewczyna jest córką prominenta. Po kilku miesiącach Danusia odwiedza go w pracy i mówi, że spodziewa się jego dziecka. Chcąc wykorzystać sytuację Krzakoski zamierza poślubić Danusię, jednak przed tym musi rozstać się z żoną. To okaże się nie być takie proste. Luźny zarys fabuły jest jedynie pretekstem do masy zabawnych gagów i scenek. Bohaterzy na każdym kroku lawirują w specyficznej rzeczywistości, obfitującej w urodę socjalizmu.

Satyryczna komedia obyczajowa wymierzona przeciwko anomaliom życia społeczno-zawodowego i rodzinnego. Kpi z ignorancji ludzi zajmujących wysokie stanowiska, ośmiesza logikę realnego socjalizmu i fasadowość życia społecznego opartego na hasłach i sloganach.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? (DVD)"
Produkty podobne: