pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Filmy »
»
Bóg w Krakowie (DVD)
film:

Bóg w Krakowie (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2016
EAN: 9788375699128
Data: 2016-12-07
25.13  34.90  9.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bóg w Krakowie (DVD) - opis filmu:

Proponuję Państwu film, który nie jest prowokacją czy happeningiem. Nie chcę nikogo ranić czy pouczać i moralizować. Bóg w Krakowie to nie fajerwerki i tanie chwyty na religijną egzaltację. Zapraszam: przyjdźcie do kina i przenieście się w przepiękne miejsce, w którym… niebo spotyka się z ziemią, a ziemia z niebem. Dariusz Regucki - reżyser filmu „Bóg w Krakowie” Zarys fabuły:

Młody polityk, który otrzymuje korupcyjną propozycję; dziewczyna szukająca miłości; stojąca na rozdrożu prawniczka specjalizująca się w sprawach rozwodowych; drobny złodziej pragnący ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwo niemogące się doczekać potomstwa; wreszcie kobieta po przejściach i mężczyzna niepotrafiący wyzwolić się ze szponów hazardu. Co ich łączy?

Bóg w Krakowie to film o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego miłosierdziem. Akcja filmu rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta. Pełen ciepła i dobrych emocji obraz zostaje dopełniony mistrzowskim aktorstwem. Siedem epizodów spaja postać św. Alberta Chmielowskiego, który jest przewodnikiem widza po Krakowie.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Bóg w Krakowie (DVD)"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Sprawa Chrystusa - okładka filmu
Sprawa Chrystusa John Gunn
Chleb z Nieba (DVD) - okładka filmu
Chleb z Nieba (DVD) Giovanni Bedeschi
Produkty podobne: