pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381466530
Data: 2019-05-30
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Tłem powieści jest X-wieczny świat wikingów, pełen lądowych i morskich bitew, przedwiecznych tajemnic, młodzieńczych miłości i nienawiści czarniejszej niźli dno Helhejmu.

Znajdziemy tu walkę o schedę, którą jest królestwo konunga szwedzkiego Eryka Zwycięskiego; zuchwałe wyprawy smoczych łodzi do Ameryki Północnej zwanej przez wikingów Winlandią; boje na Półwyspie Iberyjskim, gdzie wojownicy z surowej Północy, wynajmując swoje miecze i topory królowi Leónu i Galicji, płacą krwią za złoto i z radością idą na spotkanie śmierci; zderzenie kultury muzułmańskiego Kalifatu Kordoby z chrześcijańskim Leónem, podpatrywanym i ocenianym, z perspektywy wierzących w Odyna i Thora Skandynawów.

Jest tu wszystko, co składa się na legendę Wikingów, a także dużo więcej: opowiedziane ze swadą ludzkie losy, historie o miłości i nienawiści, dzieje wielkich przyjaźni i nikczemnych zdrad.

Jednak to przede wszystkim ogromna, niczym nie skrępowana przygoda, wspaniałe uzupełnienie serialu Wikingowie emitowanego przez kanał History.

Audiobook „Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.